فارسی | English
درباره ما

شرکت پاس آداک (‌آداک بمعنای جزیره ) در سال 1370 توسط ولی مشک علیزاده پس از یک دهه سابقه بازرگانی با هدف فراهم کردن مواداولیه ، ماشین آلات وبسته بندی با کیفیت برتر وقیمت مناسب در صنایع مختلف آرایشی و بهداشتی ،‌ دارویی و غذایی جهت تولید محصولات رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی و همچنین صادرات تولیدات داخلی و تلاش در افزایش سهم بازار تولیدکنندگان ایرانی در بازارهای جهانی بنیان گذاری شد.

این شرکت در حال حاضر در زمینه ‌تامین مواد اولیه، ماشین آلات و بسته بندی صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ،‌ دارویی و غذایی ، ارائه خدمات مشاوره فنی و فرمولاسیون و همچنین صادرات محصولات داخلی به خارج ازکشور فعالیت دارد.

در سال ۱۳۸۳واحد تحقیق و توسعه شرکت پاس آداک در جهت دستیابی به دانش و فن آوری نوین در صنایع آرایشی و بهداشتی و دارویی با همکاری دانشگاهها،‌ موسسات تحقیقاتی و شرکتهای داخلی و خارجی اقدام به راه اندازی آزمایشگاه تخصصی شرکت پاس آداک نمود.

پاس آداک در سال ۱۳۸۴ به عنوان نماینده فروش محصولات دارویی ،شوینده و آرایشی و بهداشتی شرکت بی ای اس اف  آلمان در ایران معرفی شد. 

ما بر این باوریم در سالهای گذشته تولیدکنندگان صنایع مختلف داخلی نشان دادند که با بهره مندی از دانش فنی روز دنیا و همکاری و استفاده از نیروهای متخصص و امکانات داخلی میتوان محصولی مطابق با استانداردهای بین المللی را با کیفیت بالا تولید کرد و در این میان می توان صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی را یکی از پیشگامان این روند رشد و پیشرفت نامید.

شرکت پاس آداک نیز پس از دو دهه همکاری مستمر با تولیدکنندگان این صنعت اکنون موفقیت مشتریان خود را گواه بر این ادعا میداند.